Įmonių steigimas

1. Siūlome įsigyti jau  įregistruotas, veiklos nevykdžiusias įmones, su suformuotu įstatiniu kapitalu (2500,00 EUR), neribotu reg. adresu, visais dokumentais:

* UAB "Jūsų pavadinimas" - kaina 259,00 Eur


2.  Per 3-5 d.d. galime įregistruoti įmonę su Jūsų sugalvotu pavadinimu, mūsu suformuotu minimaliu įstatiniu kapitalu (2500 EUR) - kaina 259,00 Eur. 


3. Paruošime visus dokumentus, reikalingus įmonės (MB, UAB, VšĮ) įregistravimui.*

Šis pasiūlymas taip pat tinka, jeigu ketinate savo lėšomis formuoti UAB kapitalą.*

* Jums tik reikia turėti mobilų parašą ir sutartu laiku atvykti pas mus į biurą, arba galime viską paruošti nuotoliniu budu (on-line).


 Pasirašius neterminuotą buhalterinių paslaugų sutartį su mūsų įmone, įmonių steigimo / pardavimo kaina derinama individualiai.


Trumpai apie įmonių formas:

UAB - UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ - Populiariausia įmonių rūšis Lietuvoje, privalomas įstatinis kapitalas 2500€, UAB yra labai patraukli kaip verslo forma ir dėl savo verslo rizikos – pagal akcinių bendrovių įstatymą UAB yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis vienetas, kas reiškia, kad verslas rizikuoja tik savo turtu, o akcininkų turtas yra neliečiamas. UAB įsteigiama per 3-5 dienas. Steigiant UAB notaro biure – steigimo procesas užtrunka apie savaitę.
IĮ – INDIVIDUALI ĮMONĖ – Privalumas tas, kad nereikia įstatinio kapitalo, lengva išimti pajamas, esant reikalui lengva perorganizuoti į UAB, tačiau savininkas atsako visu savo turtu. Savininkas ir direktorius gali būti tas pats asmuo.
VŠĮ - VIEŠOJI ĮSTAIGA - Tai pelno nesiekianti organizacija, apribota tam tikrų teisinių reglamentų. Jos tikslas tenkinti visuomenės interesus vykdant visuomenei naudingą veiklą. Finansinė nauda gaunama per mokesčių lengvatas. Viešoji įstaiga turi turėti organą – visuotinį dalininkų susirinkimą ir vienasmenį valdymo organą − viešosios įstaigos vadovą.
MB - MAŽOJI BENDRIJA - Smulkiam ir vidutiniam verslui sukurta teisinė forma. Steigimas paprastesnis nei UAB, nes nereikalingas įstatinis kapitalas, turtą sudaro dalyvių įnašai. Tačiau įmonės valdymas kiek sudėtingas, dėl griežtų reglamentavimo taisyklių. Įmonei nereikia samdyti direktoriaus, mažosios bendrijos vadovas gali dirbti pagal civilinę sutartį, kas reiškia mažesnę mokesčių naštą. Paprastesni apskaitos reikalavimai.
ASOCIACIJA - ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, kurio minimalus narių skaičius 3. Tikslas-koordinuoti narių veiklą, atstovauti narių interesams ir juos ginti. Asociacija privalo turėti bent vieną sąskaitą kredito įstaigoje
.


Jeigu norėtumėte sužinoti individualų pasiūlymą, spauskite čia

Žemėlapis
Skambinti
El.paštas
Apie